Na dzień dziecka zdalnie sterowane Mario Kart

Na dzień dziecka zdalnie sterowane Mario Kart

Na dzień dziecka zdalnie sterowane Mario Kart
marcindmjqtx
01.06.2010 17:36, aktualizacja: 06.01.2016 17:09

Jeśli nie dostaliście jeszcze prezentu na dzień dziecka i zamierzacie się głośno o taki upomnieć, to warto zażyczyć sobie zdalnie sterowane gokarty z Mario Kart. Będzie je trzeba co prawda zamówić z Japonii, ale one mają nawet power upy obecne w grze, co powinno usprawiedliwić zakup.

Tak, naprawdę zdalnie sterowane pojazdy reagują na grzybki, gwiazdki, banany itd. choć oczywiście w nieco uproszczonej formie. Gokarty wyposażone są w diody LED i sensory podczerwieni w związku z czym jeśli gokart wylosuje gwiazdkę to stanie się szybszy, a zderzenie z oponentem na chwilę wyeliminuje go z wyścigu. Grzybek sprawi, że nasz pojazd będzie mocniejszy, oberwanie bananem pogorszy właściwości jezdne zabawki itd. Dla większego wczucia się w zabawę kontroler wyposażono nawet w głośnik.

Zabawki od Tomy pojawią się w sprzedaży 19 czerwca. Cena jednego gokartu to 2700 jenów czyli ok. 30 dolarów. Natomiast replika trasy z zamkiem Bowsera to już poważniejsze pieniądze i w wersji "full wypas" może kosztować nawet 600 dolarów.

Marcin Lewandowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)