Na Comic-Conie 2014 poznamy więcej szczegółów dotyczących Mass Effect 4

Na Comic-Conie 2014 poznamy więcej szczegółów dotyczących Mass Effect 4
15.07.2014 17:36
Na Comic-Conie 2014 poznamy więcej szczegółów dotyczących Mass Effect 4
marcindmjqtx
marcindmjqtx

A tymczasem twórcy proszą o wypełnienie ankiety, aby „następny Mass Effect był najlepszy ze wszystkich części”.

Niewiele wiadomo na temat nowej części hitu BioWare. Na E3 pokazano co prawda szkice koncepcyjne i wideo przybliżające prace nad produkcją, ale konkretów wciąż brakuje.

Istnieje jednak szansa, że 26 lipca dowiemy się nieco więcej. Wtedy to na Comic-Con 2014 ma mieć miejsce panel dyskusyjny dotyczący Mass Effect 4. W rozmowach z fanami udział wezmą producenci Fabrice Condominas i Mike Gamble, główny animator Carl Boulay, starszy grafik Noel Lukasewich i menadżer społeczności Jessica Merizan. Twórcy chcą podzielić się „doświadczeniem, jakim jest kreowanie nowego Mass Effect, jednocześnie trzymając się założeń serii”. Bardzo możliwe, że dowiemy się czegoś na temat fabuły, postaci i świata przedstawionego. Wiemy już, że gra nie będzie nawiązywała do Sheparda i przedstawi nam nowych bohaterów. Nie liczyłbym jednak na konkrety, gra jest przecież „w połowie procesu produkcji”.

Jeżeli chcecie dodać coś od siebie lub pomóc w wykreowaniu takiego Mass Effecta, jakiego chcą fani, wypełnijcie ankietę, o której Michael Gamble wspomniał na swoim Twitterze. BioWare pyta między innymi o nasze preferencje w grach RPG i najważniejsze aspekty serii Mass Effect. Ankieta jest krótka, a głos społeczności może mieć spory wpływ na to, jak będzie wyglądała ostateczna wersja gry.

Podoba mi się takie podejście. Wszak to nasze portfele, nasze wymagania i kaprysy napędzają ten rynek.

[źródło: CVG]

Karol Kała

327265000547242809
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)