Na co będziemy mogli sobie pozwolić w Just Cause 4?

Na co będziemy mogli sobie pozwolić w Just Cause 4?

Na co będziemy mogli sobie pozwolić w Just Cause 4?
Joanna Pamięta - Borkowska
03.09.2018 15:43

Odp. Na wiele, i jeszcze więcej.

Kanał Funhaus opublikował wczoraj nagrani z Just Cause. Steruje Adam Kovic - bawi się tak dobrze, że ani mu przez myśl przeszło, by oddać pada pozostałym członkom zespołu.

Obserwujemy kradzież czołgu, podniebne harce, kobietę, która o włos uniknęła śmierci, bliskie spotkanie z tornadem - i wiele innych zwariowanych akcji.

TORNADO KILLERS - Just Cause 4 Gameplay

Gra w wykonaniu Funhaus znacznie różni się od typowych zapisów rozgrywki, które serwują nam studia. Są w nim pomyłki, potknięcia, osoba dzierżąca pada nie zawsze wie, co ma robić. Słowem - pełen chaos. Niezależnie od  faktu, że wideo jest sponsorowane przez Square Enix, widać, że gra sprawiła im frajdę. I że oferuje spore możliwości interakcji praktycznie ze wszystkim. Jedno jest pewne - w przypadku tego wideo, na pewno nikt nie będzie narzekać na brak akcji (jak to miało miejsce podczas pokazu Red Dead Redemptiom 2).

A co do tej pory wiemy o czwartej odsłonie serii? Najpierw w czerwcu pojawił się przeciek o przedsprzedaży gry na Steamie. Parę dni później pojawił się zwiastun a podczas konferencji Square Enix - gameplay. Z kolei w lipcu pracownicy Avalanche opowiedzieli o nowym silniku, który umożliwi Ricowi robić rzeczy w innych grach niemożliwe. Pogoda w grze będzie szalona, a postać Rica więcej czasu spędzi w powietrzu niż na ziemi, zaś wyposażony będzie w te same zabawki, które dobrze znają fani poprzednich części. Wychodzi na to, że czeka nas podobna przygoda, tylko bardziej szalona, kolorowa i z większą ilością wybuchów.

Premiera gry już 4 grudnia na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)