Na 3DS-ie ukażą się pierwsze trzy części Phoenix Wright: Ace Attorney

Na 3DS-ie ukażą się pierwsze trzy części Phoenix Wright: Ace Attorney

Na 3DS-ie ukażą się pierwsze trzy części Phoenix Wright: Ace Attorney
marcindmjqtx
22.01.2014 11:13, aktualizacja: 05.01.2016 15:47

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać.

Jak pisze Gematsu powołując się na japoński tygodnik Famitsu, na Nintendo 3DS ma się ukazać Ace Attorney 123: Wright Selection (nie wiadomo, czy to ostateczny tytuł), czyli zbiór pierwszych trzech części sagi, które najpierw ukazały się na Game Boyu Advance, a później na DS-ie. Jeśli chodzi o zmiany względem pierwowzoru, artykuł wspomina wyłącznie o dodaniu stereoskopowego 3D. Nie wiadomo, czy grafika zostanie podkręcona tak jak w wydaniu trylogii na komórki.

Japońskie wydanie będzie za to zawierać angielskie napisy. Premiera w Kraju Kwitnącej Wiśni jest przewidziana na 17 kwietnia. Czy ukaże się w Europie? Obstawiam, że tak.

Wczoraj narzekaliśmy, że Capcom po raz kolejny próbuje zarobić na Resident Evil 4, dziś raz jeszcze chce wydać Phoenixa Wrighta. Trudno jednak te sytuacje porównywać - w tym przypadku jest szansa łyknąć cały pakiet. Jeśli zaś chodzi o Residenta, mówimy o powtórnie odsmażonym, zbyt drogim kotlecie, który każdego zadowoliłby przy okazji premiery pecetowej wersji w 2007, gdyby tak straszliwie nie pokpiono portu.

[Źródło: Gematsu]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)