Na 10. urodziny Ratcheta & Clanka - nowa gra z serii

Na 10. urodziny Ratcheta & Clanka - nowa gra z serii30.05.2012 22:36
Na 10. urodziny Ratcheta & Clanka - nowa gra z serii
marcindmjqtx

Sympatyczny futrzak Ratchet i jego robotyczny kompan Clank kończą w tym roku dziesiąte urodziny. Studio Insomniac świętuje ich jubileusz i w tym roku poza kolekcją HD ich przygód z PlayStation 2 wyda kolejną część cyklu na PS3.

Najnowsza odsłona to Ratchet & Clank: QForce. Pojawi się ona jesienią zarówno w pudełku, jak i w cyfrowej dystrybucji i zostanie w pełni zlokalizowana, do czego przyzwyczaił nas już rodzimy oddział Sony. W USA dzieło Insomniac nazywać się ma Ratchet & Clank: Full Frontal Assault i będzie dostępne wyłącznie na PlayStation Store.

Gra powróci do korzeni serii, od których nieco odeszła w zeszłorocznym All 4 One - znów będziemy obserwować akcję zza pleców bohatera, biegając, skacząc, strzelając i walcząc z przeciwnikami, używając znanych już fanom cyklu gadżetów i broni. Jedną z głównych nowości będzie sieciowy tryb kooperacji. Nie wiadomo jednak, czy cała gra zostanie zaprojektowana do przechodzenia ze znajomym (albo w pojedynkę z kompanem sterowanym przez konsolę), czy będzie to dodatkowy tryb, zbudowany obok kampanii dla pojedynczego gracza.

Skupienie się na dystrybucji poprzez PS Store i informacje ujawnione przez szefa Insomniac, Teda Price'a, wskazują na to, że będziemy mieć do czynienia raczej z mniejszą produkcją na skalę R&C: Quest for Booty, aniżeli z długą i rozbudowaną przygodą, jak choćby A Crack in Time. Tak czy siak, warto czekać. To w końcu Ratchet i Clank.

Adrian Palma

[Za: Eurogamer]

327019270016362775
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)