Myślisz, że kupiłeś drogą myszkę? Pomyśl jeszcze raz

Ceny myszek gamingowych mogą przyprawić o zawrót głowy. Dla jednych dużo to 149 zł, dla innych 699. Ale co powiecie na 100 tysięcy dolarów?

Myszka za 100 tysięcy dolarów
Myszka za 100 tysięcy dolarów

Do końca 2020 r. (jeśli wierzyć raportom), gracze wydali na sprzęt i wszystko co z grami wideo związane 159 miliardów dolarów. Wliczają się w to pecety, konsole, smartfony i peryferia związane z urządzeniami. Wszelkie predykcje podpowiadają również, że za dwa lata wartość całego rynku przekroczy 200 mld. dolarów.

Patrząc jednak na niektórych streamerów, magiczna bariera może pęknąć znacznie wcześniej. Summit1g (niespełna 6 mln followersów na Twitchu) pochwalił się ostatnio myszką do grania o wartości 100 tysięcy dolarów. Patrząc na obecny kurs daje to 379 tysięcy złotych. Wybaczcie to wyświechtane porównanie, ale za taką kwotę, naprawdę można kupić kawalerkę w Warszawie. Mało tego. W ofertach można przebierać. Ale to nie jest portal o nieruchomościach.

Przyjrzyjmy się zatem samej myszce. A ta – przede wszystkim – wysadzana jest diamentami. Sama mysz to unikatowa i robiona na zamówienie wariacja Finalmouse z serii Starlight-12 God. Jej obudowa przypomina plaster miodu i posiada otwory, które pozwalają zmniejszyć wagę urządzenia. Wewnątrz niektórych z nich znajdują się rzeczone diamenty.

Streamer nie zdradził jeszcze, jak myszka sprawdza się w akcji. Przyznał natomiast, że zamierza trzymać ją w sejfie. Patrząc na wystające diamenty (podobno prawdziwe) nie dziwię się wcale

Źródło artykułu:Polygamia.pl
myszstreamertwitch
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (78)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.