Murawski: moją aspiracją jest abyśmy mieli Xbox Live na gwiazdkę

Murawski: moją aspiracją jest abyśmy mieli Xbox Live na gwiazdkę28.01.2010 10:19
Murawski: moją aspiracją jest abyśmy mieli Xbox Live na gwiazdkę
marcindmjqtx

Jacek Murawski, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoftu udzielił obszernego wywiadu TVN24.pl w sprawie polskiego Xbox Live. Dobra wiadomość? W ciągu najbliższych dwóch tygodni mają odbyć się w tej sprawie rozmowy w centrali w Redmond.

Na pytanie, co polski oddział MS ma w sprawie wprowadzenia Live do Polski do powiedzenia, Jacek Murawski odpowiedział:

Nasza rola jest doradcza. Musimy przedstawić potencjał rynkowy i zainteresowanie klientów. Ono jest dzisiaj duże. Większe niż rok temu. Stąd tak donośny głos użytkowników. Słyszymy go i przekazujemy dalej. Ja będę w przyszłym tygodniu w Redmond i będę ten temat poruszał. (...) Z szefem koncernu Steve'm Ballmerem. W Microsofcie, w połowie roku fiskalnego organizowany jest przegląd biznesu. Odbywają się rozmowy z dyrektorami oddziałów z dużych krajów, w tym z Polski. Rok fiskalny kończy się w Microsofcie w czerwcu, więc zostało jeszcze trochę czasu na podjęcie ewentualnych decyzji. Na pytanie dziennikarzy TVNu, kiedy sam zacznie korzystać legalnie z Xbox Live, Murawski odpowiedział:

Moją aspiracją jest, abyśmy na gwiazdkę mieli konsolę z Xbox Live. Obiecuję, że za dwa tygodnie przekażę więcej szczegółów. Zaznaczcie sobie w kalendarzach!

Konrad Hildebrand

327123699545696535
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)