Multiplayer w Homefront wygląda... znajomo

Piotr w swoich wrażeniach z pokazu Homefront napisał, że dzieło Kaos Studios nie wnosi niczego nowego. Patrząc na zwiastun trybu wieloosobowego trudno dojść do innego wniosku.

Kamil Bogusiewicz

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!