Multiplayer Tony Hawk's Pro Skater HD rozsadzi wam głowę

Multiplayer Tony Hawk's Pro Skater HD rozsadzi wam głowę

Multiplayer Tony Hawk's Pro Skater HD rozsadzi wam głowę
marcindmjqtx
05.07.2012 14:27, aktualizacja: 05.01.2016 16:42

Robomodo przygotowało klasyczne zabawy, ale dorzuciło też coś nowego.

18 lipca razem z grą dostaniemy cztery tryby sieciowe, przeznaczone dla maksymalnie czterech graczy. Zła wiadomość jest taka, że pogramy tylko przez sieć.

Klasyczne tryby to Time Attack, którego reguł wyjaśniać na pewno nie muszę, oraz Graffiti. Pamiętacie? Chodzi w nim o wykonywanie wysoko punktowanych trików w wyznaczonych miejscach. Zdobywając w nich więcej punktów od rywala, oznaczamy miejscówkę, jako naszą. Rundę wygrywa gracz, który pod koniec będzie miał więcej "zdobytych" lokacji.

Trybem, w którym będzie groziła wam eksplozja głowy jest Big Head Elimination. Wykonując triki i combosy powstrzymujemy w nim rozdymanie głowy zawodnika. Chwila nieuwagi i ta wybuchnie. Listę sieciowych zabaw uzupełnia oczywista sprawa - tryb wolnej jazdy, w którym możemy po prostu spotkać się w wirtualnym skateparku i wspólnie spędzić czas bez presji rywalizacji.

Wy też nie możecie się doczekać? Boję się, nawet bardzo boję się pierwszego kontaktu z grą. Jeśli coś mi nie podpasuje w sterowaniu czy płynności, pęknie mi serce. Jeśli Robomodo nic nie zepsuło, to spodziewam się wsiąknąć na długie wieczory.

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)