Mr. Freeze odwiedzi Arkham Origins w kwietniu

Strona głównaMr. Freeze odwiedzi Arkham Origins w kwietniu
26.02.2014 12:28
Mr. Freeze odwiedzi Arkham Origins w kwietniu
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Z dodatku dowiemy się jak Victor Fries stał się jednym ze zbirów, którzy stanęli na drodze Batmana. Rzecz jasna jeśli rozszerzenie będzie mniej dziurawe od "podstawki".

bEszwjNN

Sam odgrzewany kotlet pod postacią Arkham Origins nie był tragedią. Gra mogła podobać się mało wymagającym fanom Nietoperza. Problem w tym, że znalazły się w niej błędy nie tylko wkurzające, ale i takie, które zwyczajnie uniemożliwiały ukończenie zabawy. Kolejne łatki nie poprawiały sytuacji, aż w końcu opiekun społeczności Arkham Origins powiedział graczom wprost - zamiast kolejnych poprawek, pracujemy nad dodatkiem.

I faktycznie - fabularne rozszerzenie pojawi się 22 kwietnia. Jego główny bohater znany był już w zasadzie od 1 stycznia, więc nie ma co udawać zaskoczenia, że poznamy początki przestępczej kariery akurat Freeze'a. Informacja pochodzi z programu DC All Access, w którym znajdziecie też zwiastun dodatku (przewińcie do 1:00).

Z tym, że gra jest piątą wodą po kisielu nie miałem problemu. Z późniejszym traktowaniem graczy już tak. Straszliwie chciałbym, by społeczność pokazała, że nie godzi się na takie traktowanie. Ominięcie dodatku jest jednym ze sposobów.

bEszwjNP

[źródło: DC]

Maciej Kowalik

327108666656839722
bEszwjOL