Możemy chyba powiedzieć, że ten gracz skończył World of Warcraft - zdobył wszystkie osiągnięcia

Możemy chyba powiedzieć, że ten gracz skończył World of Warcraft - zdobył wszystkie osiągnięcia

Możemy chyba powiedzieć, że ten gracz skończył World of Warcraft - zdobył wszystkie osiągnięcia
marcindmjqtx
24.04.2014 14:11, aktualizacja: 05.01.2016 15:39

A jest ich w najbardziej aktualnej wersji gry już ponad 2000.

Dokładnie 2057 wartych 21995 punktów osiągnięć, które zdobył rosyjski gracz Хируко (Hiruko). Jakby tego było mało, zdobył jeszcze 205 z 330 Feats of Strength, czyli dodatkowych trudniejszych osiągnięć. Choć zdarzało mu się grać nieczysto - np. odwiedzać wraz ze znajomymi z gildii dawno opuszczone serwery, by zdobyć osiągnięcia Realm First - za zrobienie czegoś jako pierwszy na danym serwerze. Blizzardowi niespecjalnie się to podoba, dlatego ten typ osiągnięć nie pojawi się w najnowszym dodatku do WoW-a - Warlords of Draenor.

Nie jest oczywiście jedyny - w 2009 roku tajwański gracz zrobił to zaraz po wprowadzeniu osiągnięć w dodatku Wrath of the Lich King. Jednak od tego czasu lista osiągnięć się zwiększyła, dlatego teraz to Rosjanin przejął tytuł - ma wszystkie osiągnięcia łącznie z tymi wprowadzonymi przez najnowszy dodatek Mists of Pandaria.

fot. eu.battle.net

Gratulacje, pasja to fajna rzecz. Oczywiście znajdzie się jakaś grupa graczy, którzy będą chcieli mu udowodnić, że jest no-lifem, ale nie sądzę, by się przejmował. Warto zauważyć, że do niektórych osiągnięć potrzebna jest zgrana grupa znajomych

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)