Możecie być spokojni o Darksiders 2 i inne gry THQ. Ich wydaniem w Polsce zajmie się Cenega

Możecie być spokojni o Darksiders 2 i inne gry THQ. Ich wydaniem w Polsce zajmie się Cenega

Możecie być spokojni o Darksiders 2 i inne gry THQ. Ich wydaniem w Polsce zajmie się Cenega
marcindmjqtx
03.08.2012 09:00, aktualizacja: 05.01.2016 16:38

Od jakiegoś czasu niepewny był los gier THQ w Polsce. Wcześniej ich wydawaniem zajmował się CD Projekt, ale współpraca obu firm zakończyła się. Tymczasem zbliża się Darksiders 2... Czy polscy gracze mieliby zostać pozbawieni możliwości normalnego kupienia tego tytułu? Na szczęście nie.

Jak właśnie poinformowała firma Cenega - to właśnie ona teraz będzie się zajmować wydawaniem produkcji THQ na naszym rynku (a także w Czechach oraz na Słowacji).

Pierwszym owocem tej współpracy będzie Darksiders 2. To dobra wiadomość. Od jakiegoś czasu polscy fani serii martwili się, ze gra nie ukaże się w naszym kraju. Tak się na szczęście nie stanie. Co więcej, dostaniemy także polską wersję (z napisami) i to na wszystkich platformach.

Gra ukaże się w następujących edycjach:

- na PC cały nakład premierowy tego tytułu ukaże się wzbogacony o dodatek "Argul's Tombs" (dostępny do 30 dni po premierze), czyli jeden dodatkowy loch do przejścia. Cena: 119,99 zł.

- na konsolach dostaniemy zwykłą edycję (229,99 zł) oraz Limitowaną (239,99 zł), właśnie z tym wspomnianym rozszerzeniem,

- będzie można także kupić Edycję Kolekcjonerską, z art bookiem, repliką maski Śmierci, ścieżką dźwiękową do pobrania z sieci, grą w edycji Limitowanej oraz dodatkiem "Shadow of Death" z unikatową zbroją i uzbrojeniem.

[za informacją prasową]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)