Move w rękach modelek

Move w rękach modelek

marcindmjqtx
03.12.2010 14:29, aktualizacja: 06.01.2016 15:10

Czy te panie trzymają żarówki? Nie, to PlayStation Move!

Jak może promować się Media Markt? Erotycznym kalendarzem z modelkami topless. "Skazani na najniższe ceny" to kalendarz o limitowanym nakładzie wręczany partnerom handlowym i kontrahentom sieci sklepów.

Jak czytamy na wirtualnemedia.pl:

W warstwie artystycznej kalendarz Media Markt 2011 przedstawia trudny los osadzonych w wiezieniu. Piękne więźniarki 'skazane na najniższe ceny' odbywają ciężki wyrok w surowych betonowych przestrzeniach. Ich cierpienie nieco łagodzi możliwość przebywania z innymi skazanymi kobietami oraz dostęp do wysmakowanej elektroniki użytkowe Na jednej ze zdjęć widać na przykład cynowy kubek, PlayStation 3 i kilka pań z Move. Aż czuć od nich te emocje wynikające z grania w więzieniu.

Na innych stronach kalendarza możemy też zobaczyć modelki siedzące na pralkach, odkurzające, będące w okolicy małych głośniczków komputerowych, czy też telewizora LCD. Po co to wszystko?

Produkty mają się dobrze kojarzyć mężczyznom, którzy będą je kupować. Dzieje się to w świecie motoryzacji i innych branżach od dawna, do gier też zawitało jakiś czas temu. W końcu po co są te wszystkie hostessy na stanowiskach z grami? Tutaj mamy po prostu taką Anię z gry Halo 3 w wersji Sony.

Czekamy teraz na Nintendo.

Piotr Gnyp

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)