Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4

Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4

Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4
marcindmjqtx
20.08.2013 21:23, aktualizacja: 05.01.2016 16:04

Wśród nich... Minecraft. Ale lista jest dużo dłuższa i ciekawsza.

Małe studia są oczkiem uwagi dla Sony i Microsoftu. Druga z firm ogłosiła dzisiaj rano zmianę polityki dotyczącej samodzielnego publikowania gier na Xbox Live. Sony po prostu po raz kolejny opowiedziało o grach od niezależnych twórców, które trafią na Vitę i PS4. Najczęściej na obie z konsol, choć akurat Minecraft pojawi się tylko na konsoli stacjonarnej [pojawi się na PS3, PS4 i Vicie]. Ot, taki mały prztyczek w nos Microsoftu, który niedawno z pompą obwieszczał, że dzieło Notcha wyląduje na Xbox One.

Ale wróćmy do "indyków". Vita dostanie Feza, Big Fest, Starbound, Guns of Icarus Online, Age of Zombies, A-Men 2. Assault Android Cactus, Avoid Droid, Broken Sword: the Serpent's Curse, Eufloria HD, Flame Over, Gravity Crash Ultra, Gunslugs, Joe Danger 1, Joe Danger 2, Kick & Fennick, Supermagical, Table Top Racing i Murasaki Baby. Rogue Legacy, Hotline Miami 2, Volume, Final Horizon, Wasteland Kings, Samurai Gunn, Velocity 2X, Switch Galaxy Ultra i Binding of Isaac: Rebirth trafią na przenośną konsolę oraz na PlayStation 4.

Stacjonarny sprzęt dostanie dodatkowo Rime od autorów Deadlight, N++ i Everyone Gone to Rapture od studia Chinese Room, które dało nam Dear Esther.

Mało? No to dodajmy Helldivers od autorów Magicki, które ukaże się na PS3, PS Vita oraz PS4 i umożliwi międzyplatformową rozgrywkę.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)