Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4

Strona głównaMorze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4
20.08.2013 21:23
Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4Morze gier od niezależnych twórców trafi na Vitę i (lub) PlayStation 4
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDnrbqZO

Wśród nich... Minecraft. Ale lista jest dużo dłuższa i ciekawsza.

bDnrbqZh

Małe studia są oczkiem uwagi dla Sony i Microsoftu. Druga z firm ogłosiła dzisiaj rano zmianę polityki dotyczącej samodzielnego publikowania gier na Xbox Live. Sony po prostu po raz kolejny opowiedziało o grach od niezależnych twórców, które trafią na Vitę i PS4. Najczęściej na obie z konsol, choć akurat Minecraft pojawi się tylko na konsoli stacjonarnej [pojawi się na PS3, PS4 i Vicie]. Ot, taki mały prztyczek w nos Microsoftu, który niedawno z pompą obwieszczał, że dzieło Notcha wyląduje na Xbox One.

Ale wróćmy do "indyków". Vita dostanie Feza, Big Fest, Starbound, Guns of Icarus Online, Age of Zombies, A-Men 2. Assault Android Cactus, Avoid Droid, Broken Sword: the Serpent's Curse, Eufloria HD, Flame Over, Gravity Crash Ultra, Gunslugs, Joe Danger 1, Joe Danger 2, Kick & Fennick, Supermagical, Table Top Racing i Murasaki Baby. Rogue Legacy, Hotline Miami 2, Volume, Final Horizon, Wasteland Kings, Samurai Gunn, Velocity 2X, Switch Galaxy Ultra i Binding of Isaac: Rebirth trafią na przenośną konsolę oraz na PlayStation 4.

Stacjonarny sprzęt dostanie dodatkowo Rime od autorów Deadlight, N++ i Everyone Gone to Rapture od studia Chinese Room, które dało nam Dear Esther.

bDnrbqZj

Mało? No to dodajmy Helldivers od autorów Magicki, które ukaże się na PS3, PS Vita oraz PS4 i umożliwi międzyplatformową rozgrywkę.

Maciej Kowalik

326957935182239786
bDnrbraf