Mortal Kombat X zapowiedziane

Mortal Kombat X zapowiedziane

Mortal Kombat X zapowiedziane
marcindmjqtx
02.06.2014 16:01, aktualizacja: 05.01.2016 15:36

Koniec wodzenia graczy za nos i przecieków. Czas sprawdzić w jakiej formie są Scorpion i Sub-Zero. Zwiastun urywa głowę. Dosłownie.

O tym, że nowy Mortal zbliża się wielkimi krokami, wiedzieliśmy, odkąd Ed Boon zaczął podrzucać na Twittera niezbyt subtelne wskazówki. Gdyby dziś nie zapowiedział gry, zdenerwowałby wielu graczy. Na szczęście Boon najpierw potwierdził, że nowa gra nosi tytuł Mortal Kombat X, a potem do sieci trafił mocarny i brutalny zwiastun.

Starcie Scorpiona z Sub-Zero potwierdza wcześniejszą plotkę, dotyczącą daty premiery gry - ta zaplanowana została na przyszły rok. Nie mówi natomiast nic o docelowych platformach. Kilka godzin wcześniej na stronie Amazonu na chwilę pojawiła się możliwość składania zamówień na wersje na PS3, PS4, X1, 360 oraz PC. Więcej szczegółów pewnie pojawi się wkrótce.

Aktualizacja: Komunikat prasowy precyzuje, że gra trafi na PC, PS3, PS4, 360 oraz Xboksa One, a w trakcie E3 zobaczymy jak prezentuje się w ruchu. Dowiadujemy się także, że oprócz wyboru postaci, będziemy też wybierać jedną z pośród wariacji danego wojownika, co ma przełożyć się na jeszcze większe zróżnicowanie bitew. Każde starcie będzie liczyć się do statystyk sieciowego turnieju, który będzie podliczał nasze osiągnięcia. Nie zabraknie też trybu fabularnego, który był bardzo chwalony przy okazji poprzedniej gry z serii Mortal Kombat. [Aktualizacja: Komunikat prasowy precyzuje, że gra trafi na PC, PS3, PS4, 360 oraz Xboksa One, a w trakcie E3 zobaczymy jak prezentuje się w ruchu. Dowiadujemy się także, że oprócz wyboru postaci, będziemy też wybierać jedną z pośród wariacji danego wojownika, co ma przełożyć się na jeszcze większe zróżnicowanie bitew. Każde starcie będzie liczyć się do statystyk sieciowego turnieju, który będzie podliczał nasze osiągnięcia. Nie zabraknie też trybu fabularnego, który był bardzo chwalony przy okazji poprzedniej gry z serii Mortal Kombat.]

[źródło: Twitter]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)