Mortal Kombat X to też esport! Twórcy już zaplanowali kilka turniejów

Mortal Kombat X to też esport! Twórcy już zaplanowali kilka turniejów

Mortal Kombat X to też esport! Twórcy już zaplanowali kilka turniejów
marcindmjqtx
31.03.2015 09:15, aktualizacja: 05.01.2016 15:08

Bijatyki na najwyższym poziomie zawsze świetnie się ogląda - szczególnie, gdy są tak widowiskowe, jak Mortal.

Warner Bros. nie próżnuje i już zapowiedział kilka turniejów MKX. Pierwszy odbędzie się już 11 kwietnia. W Fatal 8 Exhibition Tournament wezmą udział zaproszeni zawodnicy - to najlepsi gracze z całego świata, więc możemy być spokojni o poziom rozgrywek. Impreza odbędzie się w kalifornijskim Burbank, pula nagród wyniesie 10 tysięcy dolarów. Udział wezmą:

Perfect Legend HitBox|Tyrant Ryan Hart cR|SonicFox KIT|ForeverKing Tony-T PND|Ketchup MIT

Z kolei 19 kwietnia rozpocznie się Mortal Kombat X ESL Pro League Tournament. Gracze z Ameryki Północnej i Europy będą mogli rywalizować ze sobą za pośrednictwem sieci w cotygodniowych turniejach - ale tylko na Xboksie One. Najlepsza szesnastka zarezerwuje sobie miejsce na finałach, które odbędą się 11 lipca w Los Angeles.

Kto chce wesprzeć ligę ESL może kupić specjalną skórkę Sub-Zero Blue Steel (na obrazku powyżej). Część dochodów z jej sprzedaży zostanie przeznaczona na pulę nagród turnieju.

Na 17 terytoriach na całym świecie odbędzie się także Mortal Kombat Cup. Potrwa od kwietnia do czerwca, finał odbędzie się zaś 5 lipca na Japan Expo w Paryżu. Dobra wiadomość: na liście terytoriów znalazła się Polska.

[Źródła: Siliconera, Event Hubs]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)