Mortal Kombat X niesione na fali popularności

Mortal Kombat X niesione na fali popularności

Mortal Kombat X niesione na fali popularności
marcindmjqtx
16.04.2015 20:42, aktualizacja: 05.01.2016 15:07

Któż nie potrafi docenić krwawej masakry?

Nowa odsłona Mortal Kombat potrzebowała zaledwie dwóch dni, by pochłonąć miliony wojowników na całym świecie. Jak mogliście przeczytać dziś w recenzji Marcina, gra jest bardzo dobra, a wyniki sprzedaży jedynie utwierdzają nas w tym przekonaniu.

Oto ogłoszenie, jakie wydał Ed Boon, twórca gier spod szyldu Mortal Kombat:

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak ogromnego sukcesu najnowszej części Mortal Kombat - to najlepszy start od początków istnienia serii. Mogę śmiało powiedzieć, że pod względem sprzedaży zdecydowanie przekroczyliście nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie po premierze zdobędziemy dosłownie miliony graczy. Zarówno na konsolach, jak i smartfonach. Nie zapomniał jednak o poruszeniu nieco mniej przyjemnych kwestii dotyczących problemów technicznych podczas grania przez sieć:

Bardzo cieszymy się z ilości osób, jakie chcą grać w Mortal Kombat X i zapewniam Was, że pracujemy nad wszelkimi problemami jak szaleni. Uporamy się z nimi! Wspomnę, że twórcy aktywnie śledzą wszelkie komentarze na temat ich gry. Warto więc dawać znać o wszystkich problemach, jakie napotkamy podczas rozgrywki.

[źródło: VG247]

Tytus Stobiński

327373203373099908
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)