Mortal Kombat 11 - twórcy chcą multiplayera między platformami

Mortal Kombat 11 - twórcy chcą multiplayera między platformami
22.01.2019 18:39
Mortal Kombat 11 - twórcy chcą multiplayera między platformami

Mooortaaaal Kooombaaaaaat.

Czy mogłoby coś lepszego dla właścicieli PlayStation 4 i Xboksów One niż możliwość wirtualnego lania się po, ekhm, mordach? Ba, lania się po, ekhm, mordach, wyrywania kończyn, masakrowania flaków, słowem dokonywania na sobie wszystkich tych przyjemności, do jakich przyzwyczaiła nas seria Mortal Kombat?

Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na zakończenie raz na zawsze wojen konsolowych? Ba, można by nawet popuścić wodze fantazji i pomyśleć o sieciowym trybie, zliczającym zwycięstwa na poszczególnych platformach! To by było, co?

Mortal Kombat 11 – Official Story Prologue Trailer

Tak daleko wprawdzie twórcy Mortal Kombat 11 nie idą, ale jak wyjawia w rozmowie z Wccftech projektant gry - Derek Kirtzic - jego zespół myśli o wprowadzeniu do gry rozgrywek międzyplatformowych. Pytanie tylko, czy będą na taką ewentualność przygotowani na premierę.

Tutaj, jak się okazuje, może być nieco trudniej. Twórcy mogą czekać na wprowadzenie obsługi rozgrywek pomiędzy platformami bezpośrednio w Unreal Engine 4 - silniku, na którym bazuje ich gra. Epic obiecał to na drugą połowę bieżącego roku.

Być może fanom Mortal Kombat przyjdzie więc trochę poczekać na rozgrywki międzyplatformowe, ale twórcy jak najbardziej chcą ich wprowadzenia i wygląda na to, że jest to tylko kwestia czasu. I wygląda na to, że wraz z obietnicami Epica obietnica międzyplatformowych rozgrywek dla każdego wszędzie jest coraz bliżej.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)