Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Monster Hunter z pełnoprawnym zwiastunem

Strona głównaMonster Hunter z pełnoprawnym zwiastunem
14.10.2020 15:59
Monster Hunter z pełnoprawnym zwiastunemMonster Hunter z pełnoprawnym zwiastunem
bDAFXbme

Na pierwszy i drugi rzut oka "Monster Hunter" zapowiada się na bezpretensjonalną mieszanką kina akcji i sci-fi. Będzie dużo wybuchów, dużo strzelania i dużo dużych potworów.

bDAFXblx

Była zapowiedź zapowiadająca zapowiedź (z ang. teaser), był test prawdy, który musieli przejść twórcy gry Ryozo Tsujimoto oraz Kaname Fujioka z Capcomu, oglądając z reżyserem filmu fragmenty adaptacji.

Teraz przyszedł czas na test (jak mawiają Jankesi) ultymatywny, czyli pełnoprawny zwiastun kinowego "Monster Hunter". A wygląda on tak.

Fabuła? Podczas pustynnej burzy grupa żołnierzy zostaje przeniesiona do "innego świata". Tam dowiadują się, że karabiny i ołów na potwory nie działają zbyt dobrze, poznają tytułowego "huntera". Zyskują jego zaufanie, a potem dołączają do ekipy dowodzonej przez Admirała (Ron Perlman). Razem stawią czoła "wrogowi, który zagrozi obu światom". Nie wymyślam, to opis dystrybutora.

bDAFXblz

Przypomnijmy, "Monster Hunter" miał już dwie daty premiery. Pierwsza planowana była na… ubiegły miesiąc. Kolejna na kwiecień 2021 r. Teraz okazuje się, że film trafi do kin w grudniu.

W roli głównej “Monster Hunter” zobaczymy Milę Jovovich, prywatnie żona Paula W.S. Andersona, który film reżyseruje. Sam w wywiadach podkreśla wielką miłość do serii gier, powtarzając, że grał w "Monster Huntera" zanim to było modne.

W filmie wystąpią również Ron Perlman, Tony Jaa, T.I.Harris, Diego Boneta, Meagan Good oraz Josh Helman.

bDAFXbmv