Monster Hunter World: Iceborne dokończy historię, więc więcej dodatków nie ujrzymy

Monster Hunter World: Iceborne dokończy historię, więc więcej dodatków nie ujrzymy

Monster Hunter World: Iceborne dokończy historię, więc więcej dodatków nie ujrzymy
Łukasz Jarkiewicz
05.07.2019 11:00

Lodowate pożegnanie...

Mniej więcej dwa miesiące temu Krzysiek opowiedział nieco o dodatku do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku. Dowiedzieliśmy się wtedy, iż Iceborne wprowadzi nową, mroźna mapę, która stanie się największą z całej gry. Głównym wyzwaniem okaże się nie mróz, ale pradawny smok Velkhana. Dzisiaj to ja przychodzę z kolejnymi wieściami - niekoniecznie dobrymi. Zbliżające się rozszerzenie zakończy historię Monster Hunter World, stając się pierwszym i ostatnim dodatkiem do gry. Capcom potwierdził smutną informację w wywiadzie dla GameInformer. Producent Ryozo Tsujimoto powiedział:

W ramach pocieszenia zaznaczę, że tytuł będzie wciąż aktualizowany. Co dobrze wróży, ponieważ gra doczekała się kilku interesujących wydarzeń. Sięgano również po takie pomysły, przy których wykorzystano bohaterów z innych gier. Najlepszy przykładem może być dobrze znany jegomość z dwoma mieczami - nie powiem imienia, żeby nie zmarnować z rana szansy na wspomnienie o wiedźminie. Ups. Swoje dwa grosze dorzucał także Street Fighter. Ba! Final Fantasy XIV? Proszę bardzo. Kto wie, może w planach jest jeszcze jakiś crossover?

79 Rapid-Fire Questions About Monster Hunter World: Iceborne

Tsujimoto i reżyser gry Daisuke Ichihara, wspaniale się bawię, pisząc ich nazwiska, dodali również, że rozszerzenie będzie podzielone pół na pół pomiędzy starym kontynentem a nowym obszarem. Palicos otrzyma nową zdolność, która obejmuje umiejętność poręcznego wskrzeszania, a nowy tytuł mistrza zdaje się być rangą G ze starszych gier.

Konsolowi mają lepiej - zaczęli polowania za sprawą bety, która odbyła się w ubiegłym miesiącu. W przypadku pecetów wymagana jest cierpliwość, gdyż nie tylko wersja testowa została ustalona na inny termin, lecz także sama premiera. Wiemy, że Iceborne zadebiutuje 6 września bieżącego roku na PlayStation 4. Na blaszakach sprawa wygląda tak, że w planach twórców są chęci wydania rozszerzenia zimą. Adekwatnie, to się ceni. Konkretnej daty nie podaję, ponieważ jeszcze jej nie ustalono.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)