Monster Hunter. Twórcy gry oglądają fragment filmu z reżyserem

Monster Hunter. Twórcy gry oglądają fragment filmu z reżyserem

Monster Hunter. Twórcy gry oglądają fragment filmu z reżyserem
12.10.2020 12:55

Paul W.S. Anderson, ten od kinowego "Mortal Kombat" i serii "Resident Evil", postanowił wykorzystać trwający właśnie New York Comic-Con i opowiedział nieco więcej o swoim najnowszym dziele – "Monster Hunter".

Tym jednak razem nie tylko nam – widzom, ale również twórcom gry. Posadził przed ekranem Ryozo Tsujimoto oraz Kaname Fujioka z Capcomu i zaprezentował jedno z monstrów, które zobaczymy w filmie.

Przy okazji zobaczyliśmy, jak wyglądał potwór w grze i jak przedstawiono go w filmie.

MONSTER HUNTER Vignette - Creators

Na tym nie koniec. Reżyser porozmawiał również z dziennikarzem serwisu Polygon, gdzie po raz kolejny podkreślił swoje uwielbienie do serii gier. Zaprezentował również kolejny, kilkunastosekundowy zwiastun "Monster Huntera". Aby go obejrzeć przewińcie klip do 42:08.

Paul W.S. Anderson | Mortal Kombat, Resident Evil and a sneak peek at Monster Hunter

Całość wygląda ciekawie, ale nadal nie odpowiada na pytanie: czy "Monster Hunter" w wersji kinowej nada się do czegokolwiek?

Przypomnijmy, że film miał już dwie daty premiery. Pierwsza planowana była na… ubiegły miesiąc. Kolejna na kwiecień 2021 r. Teraz już wiemy, że "Monster Hunter" zobaczymy w grudniu. O ile oczywiście pandemia nie dopadnie również tytułowe potwory.

W roli głównej "Monster Hunter" zobaczymy Milę Jovovich, prywatnie żona Paula W.S. Andersona. W filmie wystąpią również Ron Perlman, Tony Jaa, T.I.Harris, Diego Boneta, Meagan Good oraz Josh Helman.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)