Monster Hunter Tri z dodatkowymi zadaniami

Monster Hunter Tri z dodatkowymi zadaniami

Monster Hunter Tri z dodatkowymi zadaniami
marcindmjqtx
12.04.2010 09:24, aktualizacja: 08.01.2016 13:55

Jeżeli ostrzycie sobie zęby i miecze na Monster Hunter Tri to przygotujcie również swoje kalendarze, bo Capcom szykuje cykliczne zadania, które mogą przykuć Was do gry na jeszcze dłużej. Pisząc "Was" mam na myśli tych pięciu użytkowników Wii, o których była mowa ostatnim razem gdy poruszano temat MHT. Przepraszam, dziesięciu.

W pierwszy piątek każdego miesiąca Capcom będzie ogłaszał dokładny terminarz zadań, które będą występować w trzech rodzajach:

Event Quests, czyli zadania dla czterech graczy, dostępne jednak tylko dla tych, którzy mają postacie na odpowiednio wysokim poziomie. Niektóre bronie będą do zdobycia tylko dzięki tym wyzwaniom.

Gigantic Monster Quests, czyli rzadsze zadania polegające na walce z wielkim potworem - Jhen Mohran, gdzieś hen, na podniebnym statku.

Arena Quests, czyli dwóch graczy na arenie przeciwko potworom. Im szybciej sobie z nimi poradzą, tym większą nagrodę dostaną.

Zadania będą dostępne przez różne odstępy czasu, ale jeżeli jakieś przegapicie, to w następnym miesiącu będzie można się ich podjąć jeszcze raz.

I pomyśleć, że ludzie się zastanawiają, co z tymi MMO na konsolach. Przecież one już tu są.

[via Capcom]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)