Monopol, Ryzyko i Załóż się - Ubisoft przeniesie te gry na nowe i stare konsole

Monopol, Ryzyko i Załóż się - Ubisoft przeniesie te gry na nowe i stare konsole

Monopol, Ryzyko i Załóż się - Ubisoft przeniesie te gry na nowe i stare konsole
marcindmjqtx
07.08.2014 09:57, aktualizacja: 25.01.2019 13:47

To niby stare i wysłużone planszówki, ale ciągle mają swoich zwolenników. Dzięki Ubisoftowi trafią na konsole nowej generacji (i starej też).

Hasbro Game Channel to nowy pomysł Ubisoftu na gry planszowe na konsolach. To nie tyle gra, co mały serwis społecznościowy albo specjalna platforma pozwalająca na dostęp do najrozmaitszych marek Hasbro. Na początku trzech: Monopolu, Ryzyka (Risk) i Załóż się (Trivial Pursuit). Wszystkie gry doczekają się drobnych nowinek, ale rdzeń rozgrywki pozostanie niezmieniony w stosunku do tego, co znamy od lat.

Hasbro Game Channel będzie dostępne tylko na PS4 i Xboksie One. Użytkownicy PS3 i Xboksa 360 będą mogli każdą z trzech gier pobrać osobno.

Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Nowe gry w Hasbro Game Channel powinny się zaś pojawić wiosną przyszłego roku.

Prawdę mówiąc, ani Monopol, ani Ryzyko mnie specjalnie nie ruszają, ale Załóż się... Nowego Buzza raczej nie będzie, a wiadomo przecież, że nie ma lepszej gry imprezowej. Może ten tytuł zapełni tę lukę?

[Źródło: AGB]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)