Mojang sposób na darmowy weekend, czyli pobierzcie ze Steama Crown and Council

Mojang sposób na darmowy weekend, czyli pobierzcie ze Steama Crown and Council

Mojang sposób na darmowy weekend, czyli pobierzcie ze Steama Crown and Council
Oskar Śniegowski
23.04.2016 15:30, aktualizacja: 23.04.2016 23:38

Twórcy Minecrafta postanowili podzielić się swoją nową produkcją. Całkowicie za darmo.

Z zaskoczenia, Mojang postanowiło opublikować swoją nową grę. Grę stworzoną przez jednego człowieka, pracownika szwedzkiego studia – Henrika Petterssona.

Crown and Council to mała, bardzo szybka gra strategiczna, w której wcielamy się we władcę jednego z rywalizujących ze sobą królestw i, co wręcz oczywiste, naszym zadaniem jest podbój pozostałych. Do walki potrzebna jest jednak armia, a żeby mieć armię, trzeba posiadać fundusze na jej utrzymanie, fundusze na budowę fortów, uniwersytetów, marynarki wojennej, i tak dalej, i tak dalej. I właśnie przed nami stoi wyzwanie odpowiedniego balansowania przeznaczeniem naszych prowincji,  aby zbudować tysiącletnią rze… Imperium! Tysiącletnie Imperium!

Crown and Council - Launch Trailer

Zapewniam Was, że to tylko brzmi banalnie. Crown and Council zostało bowiem stworzone w zgodzie z Prawem Bushnella, więc łatwo nauczycie się grąć, ale wymasterować zdołają ten tytuł zapewne jedynie Koreańczycy.

O ilość map i scenariuszy nie musimy się martwić, gdyż za to pierwsze odpowiada system generujący je proceduralnie, a to drugie leży wyłącznie w naszych rękach, więc nie sposób powtórzyć dwa razy taką samą partię. Mojang chwali się ponadto faktem, że proceduralnie generowane są również obelgi wysyłane nam przez naszych przeciwników. In your face No Man’s Sky!

[Źródło: Mojang]

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)