Moja wymarzona platforma w wersji Classic [Klub Dyskusyjny]

Mamy nadzieję, że duże firmy to zobaczą i na PlayStation Classic szajba się jeszcze nie skończy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale już taki Game Boy? Przecież kto go miał w podstawówce, był królem życia. Nawet ostatnio chciałem sobie kupić, ale trudno znaleźć wersję w dobrym stanie, bez wymienionych domowymi sposobami obudów czy ekranów. Tak. Zdecydowanie Game Boy Classic. Nie tam żaden Color czy Advance. Ten pierwszy, szary. I nawet wisi mi, jakie gry by tam Nintendo włożyło tak długo, jak jedną z nich byłby Top Gun.

Top Gun: Guts and Glory [GB] - Real Time Longplay (No death)

Obrazek

Metropolis Street Racer (Dreamcast Gameplay)

Troje wbudowanych redaktorów, dużo słabych żartów oraz blogiem naznaczonego dziennikarstwa?

Polygamia Classic

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE