Moduł wieloosobowy faktycznie będzie częścią Cyberpunka 2077

Moduł wieloosobowy faktycznie będzie częścią Cyberpunka 2077

Moduł wieloosobowy faktycznie będzie częścią Cyberpunka 2077
Bartosz Witoszka
04.09.2019 20:00, aktualizacja: 04.09.2019 21:15

Plotki zostały dziś potwierdzone na Twitterze CD Projekt Red.

Choć pogłoski o pojawieniu się jakiejś formy trybu wieloosobowego w Cyberpunku 2077 krążą po Sieci już od jakiegoś czasu, to CD Projekt Red nie odniosło się do nich w jakiś konkretny sposób. Dziś jednak na Twitterze studia pojawiła się informacja, która jednoznacznie potwierdziła, iż w najbardziej oczekiwanej grze tej generacji będzie dostępny tryb wieloosobowy.

Nie wiemy, co dokładnie oznacza w tym przypadku “multiplayer”, bo według wszelkich zapowiedzi w Cyberpunku 2077 dużą rolę będzie odgrywać wcielanie się w swoją postać i inne elementy znane z gier RPG. Zgodnie z informacją w Twittcie, tryb ten ma być pełnoprawną częścią gry, ale dodany zostanie dopiero, gdy prace nad jej podstawową częścią zostaną w pełni ukończone. Swoją drogę nie obraziłbym się za "fale", jak w trzecim Mass Effecie, to byłoby całkiem spoko.

Wcześniejsze zapowiedzi studia odnośnie zawartości po premierze również się potwierdziły - podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3, do gry zostanie dodanych wiele małych DLC zawierających elementy kosmetyczne, a także duże dodatki określane mianem “single player content”. Graczom bardzo spodobał się taki model wsparcia gry, a zdaniem wielu Serca z Kamienia i Krew i Wino pod wieloma względami przebiły Dziki Gon, więc pozostaje mieć nadzieję, że będzie i tym razem.

Oprócz suchej informacji “Tak, robimy multiplayer do Cyberpunka” w Twittcie znajduje się również odnośnik do kilku ofert pracy we wrocławskim części studia, którego moce przerobowe mają być w pełni przeznaczone na opracowywanie trybu wieloosobowego.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)