Moderzy RPG-ów od Bethesdy robią własną grę

Moderzy RPG-ów od Bethesdy robią własną grę30.09.2013 16:19
Moderzy RPG-ów od Bethesdy robią własną grę
marcindmjqtx

Zgadnijcie, jaki gatunek będzie reprezentować.

Morrowind, Oblivion czy Skyrim to morze zabawy dla moderów. I świetna lekcja dla przyszłych twórców gier. Właśnie taką drogę, wzbogaconą jeszcze o wydanie 40-godzinnego dodatku Reclaiming Sancre Tor do Obliviona, przeszła grupa zapaleńców, która teraz ochrzciła się mianem Druid Gameworks.

Unwritten: Echoes of Twilight będzie ich pierwszą grą. Oczywiście erpegiem. Choć skojarzenia z dokonaniami Bethesdy są naturalne, ekipa zapewnia, że zamierza nadać swej produkcji własny sznyt. Sposobem na to ma być historia tocząca się wokół bohatera. Nie jedna jedyna, z góry założona przez twórców, lecz faktycznie zmieniająca się w zależności od naszych poczynań. To przez nasze decyzje będziemy otwierać kolejne ścieżki fabularne i zadania poboczne.

Gra szuka sponsorów na Kickstarterze - potrzebuje 0,5 miliona dolarów. Twórcy przewidują wersję na PC, PlayStation Network i Xbox Live Arcade. W Unwritten znajdziemy 6 grywalnych ras, otwarty świat, crafting, handel i wewnętrzną ekonomię oraz rzecz jasna duże możliwości modyfikowania gry. Zainteresowani?

[Źródło: Kickstarter]

Marcin Kosman

326931761181780247
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)