Moderzy otrzymają nowe zabawki do Kingdom Come Deliverance

Moderzy otrzymają nowe zabawki do Kingdom Come Deliverance

Moderzy otrzymają nowe zabawki do Kingdom Come Deliverance
Łukasz Jarkiewicz
27.08.2019 15:30

Dobra wiadomość.

Kingdom Come Deliverance jest dla mnie największym zaskoczeniem ubiegłego roku w branży gier wideo, dlatego cieszę się na każdą wiadomość na temat tego wyjątkowego erpega (unikatowość dobrze wypunktował Dominik w swojej recenzji). Tym razem dowiedzieliśmy się czegoś, co z pewnością ucieszy moderów.

Jeden z redaktorów Gry-Online miał okazję przeprowadzić wywiad z Tobiasem Stolz-Zwillingiem ze studia Warhorse Studios. Wynika z niego jasno, że deweloperzy dłubią przy specjalnych narzędziach, które poszerzą wachlarz możliwości moderów. Możliwe okaże się tworzenie np. własnych zadań. Pracownik dodaje, że jest to ostatnia rzecz, nad którą pracuje studio przy okazji gry - co może oznaczać przerzucenie sił na prawdopodobną kontynuację.

Kingdom Come: Deliverance - Launch Trailer

Niestety, ale wsparcie modów nie dotyczy na tę chwilę konsol. Microsoft i Sony nie wyrazili jeszcze zdania na ich temat, więc fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość. W przypadku blaszaka sprawa jest jednak pewna. A przypomnę, że na tę chwilę stworzono już pokaźną bibliotekę modyfikacji. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który podczas grania nie pomyślał o zapisywaniu gry w dowolnym momencie czy celowniku przy strzelaniu z łuku.

Tworzenie nowej zawartości może okazać się magnesem na graczy, którzy mimo upływu tylu miesięcy wciąż bawią się w średniowiecznym świecie. W chwili pisania tekstu na Steamie gra około dwóch tysięcy fanów. Sam mam ochotę na powrót, a zaimplementowanie dodatkowych zadań brzmi nad wyraz kusząco.

Kingdom Come Deliverance zadebiutował 13 lutego 2018 roku na podstawowe platformy. Po pewnym czasie doczekał się również kilku rozszerzeń.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)