Modern Combat 5, Batman: Arkham Origins i... Ministerstwo Głupich Kroków [NAJLEPSZE LIPCOWE PREMIERY NA ANDROIDA I IOS]

Strona głównaModern Combat 5, Batman: Arkham Origins i... Ministerstwo Głupich Kroków [NAJLEPSZE LIPCOWE PREMIERY NA ANDROIDA I IOS]
02.08.2014 11:00
Modern Combat 5, Batman: Arkham Origins i... Ministerstwo Głupich Kroków [NAJLEPSZE LIPCOWE PREMIERY NA ANDROIDA I IOS]
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bEhagcDa

A także Hearthstone: Curse of Naxxramas, Hercules i Wojownicze Żółwie Ninja.

bEhagcCt

W czerwcu nie brakowało świetnych premier, nieźle było również w lipcu. Zapraszamy do przeglądu premier.

***

bEhagcCv

Modern Combat 5

Po zamknięciu studia Blast Furnace chwilowo nie ma już szans na nowe, mobilne Call of Duty (a szkoda, bo Strike Team było produkcją bardzo udaną), ale nic to - po długiej przerwie w końcu ukazał się nowy Modern Combat od Gameloftu!

Modern Combat 5: Blackout - gameplay HD 20 min (Android | iOS) • yourapps.info

Cena: 5,99 € (iOS), 22,29 zł (Android)

bEhagcCB

***

Hellraid: The Escape

Techland mocno zaskoczył graczy zapowiedzią mobilnej produkcji. I to nie żadnej popierdółki, tylko rasowej przygodówki, której akcja toczy się w uniwersum Hellraida (który będzie miał swoją premierę na PC i konsole za parę miesięcy).

Hellraid The Escape (iOS) • gameplay trailer HD | yourapps.info

Cena: 2,69 €

bEhagcCC

Nie da się ukryć, że użytkownicy sprzętów z Androidem mają generalnie gorzej. Nie dość, że bardzo rzadko trafiają im się obniżki cen gier do 0 zł, które w App Store pojawiają się regularnie, to jeszcze dostają gry o wiele, wiele później, niż posiadacze iPhone'ów. No, ale nie ma co dalej narzekać - wielki, nietoperzy cień Batmana w postaci Batman: Arkham Origins w końcu dofrunął do Google Play.

Batman: Arkham Origins (Android | iOS) • trailer HD | yourapps.info

Cena: 0 zł

***

bEhagcCD

Sky Force 2014

Kolejna polska produkcja w tym rankingu. Sky Force, typowy shoot'em-up, ukazał się pierwotnie w 2004 roku. Po 10 latach Infinite Dreams odświeżyło leciwą już produkcją, przystosowując ją do współczesnych komórek. Otrzymujemy więc nie tylko świetną oprawę graficzną, z trójwymiarowymi tłami, ale także wygodne sterowanie (co w przypadku mobilnych shmup-ów wcale nie jest tak częste jak byśmy chcieli).

Sky Force 2014 (Android | iOS) • gameplay trailer HD | yourapps.info

Cena: 0 zł

bEhagcCE

Zaznaczmy to na początku - Hercules: The Official Game to tylko wspierająca kinową premierę gra, więc nie jest tak spektakularna jak Infinity Blade III czy Godfire: Rise of Prometheus. Nie zmienia to jednak faktu, że autorom udało się stworzyć sensowną i ładną produkcję o epickich starciach 1 vs 1, w których parujemy ciosy wroga i w odpowiednim momencie wyprowadzamy własne.

Hercules: The Official Game (Android | iOS) • trailer HD | yourapps.info

Cena: 0 zł

***

Dragons: Rise of Berk

Dragons: Rise of Berk

Kolejna gra na licencji filmu, ale znacznie bardziej udana - i w dodatku niebędąca kolejnym endless runnerem czy prostacką platformówką. Dragons: Rise of Berk to strategia towarzysząca premierze filmu "Jak wytresować smoka 2", korzystająca z klasycznego już, typowego dla mobilków rozwiązania.

Dragons: Rise of Berk (Android | iOS) • trailer HD | yourapps.info

Cena: 0 zl

Oldschoolowa bijatyka z niemniej olschoolowymi bohaterami. TMNT, czyli wojownicze żółwie ninja ponownie wkraczają do akcji, są wkurzone i zaopatrzone w fajowy arsenał, a banda tępych zbirów i mutantów czeka na otrzymanie należnego łomotu. Poza standardowymi kopniakami i wymachami od czasu do czasu aktywujemy supermoc, a pomiędzy misjami możemy dopakować naszego skorupiaka i wymienić dobrze znany fanom oręż na coś bardziej wypasionego. Całość opatrzona jest mocno komiksową, cel-shadingową grafiką. Szkoda, że cena gry jest dosyć wysoka.

Cena: 3,59 € (iOS), 12,16 zł (Android)

***

The King of Fighters '98

The King of Fighters '98

W latach 90. ubiegłego wieku fani mordobić mieli w czym przebierać. Dobrych tytułów nie brakowało - zagrywaliśmy się w serię Mortal Kombat, Tekken, Virtua Fighter, Soul Edge... i właśnie The King of Fighters. Ci, którzy chcą powrócić do czasów starych "mordobić" w 2D i pograć bez obawy, że skończą im się żetony w kieszeni, mogą zaopatrzyć się w mobilną wersję "Króla Wojowników" - The King of Fighters '98.

The King of Fighters '98 (Android | iOS) • trailer HD | yourapps.info

Cena: 3,59 € (iOS), 12,12 zł (Android)

Każdy, kto swego czasu zarywał nocki z World of Warcraft, dobrze pamięta dostępną około 80. levelu lokację Naxxramas. Wypełniona piekielnymi przeciwnikami, diabelnie trudna do przejścia fruwająca piramida powraca w dodatku do popularnej karcianki Hearthstone.

Hearthstone: Heroes of Warcraft (iOS) • trailer HD | yourapps.info

Cena: podstawka za darmo; dodatek 17,99 € (cały pakiet)

***

The Ministry of Silly Walks

Czy jest na sali ktoś kto nie oglądał kultowego skeczu Monty Pythona pt. "Ministerstwo Głupich Kroków"? Jeśli tak, to zapraszamy na YouTube'a, a po odrobieniu zaległości i wyciszeniu histerycznego śmiechu, do poczytania o dedykowanej temu dowcipowi grze.... Chociaż tu w zasadzie dobrych wieści nie ma.

Monty Python's The Ministry of Silly Walks Game Trailer June

Cena: 0,99 € (iOS) , 5,15 zł (Android)

326938590098708522
bEhagcDr