Mod do Valheim pozwala używać czarów rodem ze Skyrima

Mod do Valheim pozwala używać czarów rodem ze Skyrima

Mod do Valheim pozwala używać czarów rodem ze Skyrima
Źródło zdjęć: © Nexus Mods
Arkadiusz Stando
12.04.2021 15:36

Skyheim to nowy mod do Valheim, udostępniony kilka dni temu w serwisie Nexus Mods. Niektórzy narzekali na brak jakichkolwiek umiejętności bohaterów w grze. Ten mod rozwiązuje problem i został całkiem rozsądnie zaprojektowany.

Skyheim to nie tylko magiczne czary dodane do gry. Mod pozwala w bardziej zrównoważony sposób rozwijać postać, a także sprawia, że chętniej udamy się na walkę z bossami. Przedmioty uzyskane w tym starciu będą potrzebne do tworzenia i ulepszania run, które pozwalają na używanie zaklęć. 

Oprócz przedmiotów z bossów, do stworzenia kamieni będą potrzebne niektóre rzadsze przedmioty, które znajdziemy między innymi w podziemnych lochach. Według twórcy moda, ma to zachęcić graczy do eksploracji świata Valheim. Skyheim możecie pobrać z serwisu Nexus Mods.

Czary w Valheim – mod Skyheim całkowicie odmienia wrażenia z gry

Obraz
© Nexus Mods

Wśród czarów znajdziemy nie tylko umiejętności bitewne ale także użyteczne. Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość leczenia, powrotu na spawn czy krótkodystansowego teleportu. Jak widać, twórca moda Skyheim nie dodał też zbyt wielu czarów. Prawdopodobnie chodzi o to, aby zachować balans rozgrywki i nie zrobić z Valheim "Gwiezdnych wojen".

Jeśli jesteście zainteresowani modem, pamiętajcie, aby najpierw pobrać mod BepInExPack Valheim. Bez niego instalacja Skyheim nie będzie możliwa. Zdecydowana większość modów do gry opiera się właśnie o BepInExPack, więc możecie skorzystać także z innych rozszerzeń, chociaż niektóre mogą się ze sobą kłócić.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)