Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Mobilna gra z Cristiano Ronaldo jest... a zresztą, zobaczcie sami

Strona głównaMobilna gra z Cristiano Ronaldo jest... a zresztą, zobaczcie sami
04.06.2015 14:40
Mobilna gra z Cristiano Ronaldo jest... a zresztą, zobaczcie sami
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJkJJFO

Marcel Desailly Pro Soccer, David Beckham Soccer, Gary Lineker's Superstar Soccer - to tylko skrawek listy firmowanych przez piłkarzy gier. Właśnie dołącza do nich... Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters. Tak, chodzi dokładnie o tego Hugo, który przyszedł Wam do głowy.

bDJkJJFh

Troll Hugo rządził i dzielił weekendowymi porankami w ramówce Polsatu jakieś półtorej dekady temu. Dzwoniący do studia śmiałkowie pomagali brzydalowi uratować równie brzydką zonę i nie mniej brzydkie pociechy w czymś, co od biedy można nazwać sterowaną na odległość przez telefon grą. Okazuje się, że zapomniany przez Polsat Hugo żyje i najwyraźniej ma się całkiem nieźle. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w nowej grze występuje razem z jednym z dwóch najlepszych, najhojniej opłacanych piłkarzy świata?

W przedsięwzięciu tym nie ma choćby śladowych ilości logiki. Nietypowy duet zamiast za granie w piłkę, wziął się za ucieczkę przed paparazzi na deskorolce. Na dodatek w Las Vegas, bo czemu by nie?

mat. prom.

bDJkJJFj

I to chyba początek dłuższej przyjaźni, bo producenci tego dziwactwa przebąkują o przekuciu tego wybryku w całą serię gier.

To ja już wolę Kim Kardashian: Hollywood.

[Źródło: Kotaku]

Piotr Bajda

327278358600241977
bDJkJJGf