Mitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI

Strona głównaMitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI
08.12.2017 11:01
Mitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Było mówione, że legenda nigdy nie umrze czy nie było?

bECGObnV

Katsuhiro Harada na scenie The Game Awards 2017 mógł oznaczać jedno - coś związanego z Tekkenem 7. Nowy występ gościnny z innej gry, powrót Leia czy siatkówki plażowej. Tymczasem powróciło coś innego. Soul Calibur VI zmierza na PS4, Xboksa One i PC.

SOULCALIBUR VI Announcement Trailer | PS4, XB1, PC

Szósta część serii, która ukaże się w przyszłym roku - sześć lat po "piątce". A nowa porcja wiadomości zostanie dostarczona za dni... siedem. Jeden dzień mniej, a mógłbym wrzucić tu żart o piekle które zamarzło.

bECGObnX

Skoro jednak cyfry nie podeszły, to pozwolę sobie przypuścić, że Paweł Olszewski po obejrzeniu logo silnika i zwiastuna rzucił sobie w domu pod nosem coś w stylu "to nie wygląda jak gra z 2018 roku". Bo Tekken 7 graficznie też mu nie podszedł, a i tu... szału nie ma.

Ale tak - od jakiegoś czasu branża plotkuje o imprezie, którą Bandai Namco zaplanowało na 15 grudnia.

Plotki dotyczą m.in. remastera Dark Souls, premiery zbiorczego wydania serii na Switchu czy pakietu zawierającego serię Xenosaga. Ale to tylko plotki. W części już zdementowane. Natomiast po nocnej zapowiedzi powrotu Soul Calibura wiemy przynajmniej, że już za tydzień powinniśmy usłyszeć o nim więcej.

bECGObod

Maciej Kowalik

bECGOboT