Mitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI

Strona głównaMitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI
08.12.2017 11:01
Mitsurugi i Sophitia zapowiadają Soul Calibur VI
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

Było mówione, że legenda nigdy nie umrze czy nie było?

Katsuhiro Harada na scenie The Game Awards 2017 mógł oznaczać jedno - coś związanego z Tekkenem 7. Nowy występ gościnny z innej gry, powrót Leia czy siatkówki plażowej. Tymczasem powróciło coś innego. Soul Calibur VI zmierza na PS4, Xboksa One i PC.

SOULCALIBUR VI Announcement Trailer | PS4, XB1, PC

Szósta część serii, która ukaże się w przyszłym roku - sześć lat po "piątce". A nowa porcja wiadomości zostanie dostarczona za dni... siedem. Jeden dzień mniej, a mógłbym wrzucić tu żart o piekle które zamarzło.

Skoro jednak cyfry nie podeszły, to pozwolę sobie przypuścić, że Paweł Olszewski po obejrzeniu logo silnika i zwiastuna rzucił sobie w domu pod nosem coś w stylu "to nie wygląda jak gra z 2018 roku". Bo Tekken 7 graficznie też mu nie podszedł, a i tu... szału nie ma.

Ale tak - od jakiegoś czasu branża plotkuje o imprezie, którą Bandai Namco zaplanowało na 15 grudnia.

Plotki dotyczą m.in. remastera Dark Souls, premiery zbiorczego wydania serii na Switchu czy pakietu zawierającego serię Xenosaga. Ale to tylko plotki. W części już zdementowane. Natomiast po nocnej zapowiedzi powrotu Soul Calibura wiemy przynajmniej, że już za tydzień powinniśmy usłyszeć o nim więcej.

Maciej Kowalik

Udostępnij:
Komentarze (2)