Mists of Pandaria - nowy dodatek do World of Warcraft. Z pandami

Mists of Pandaria - nowy dodatek do World of Warcraft. Z pandami

Mists of Pandaria - nowy dodatek do World of Warcraft. Z pandami
marcindmjqtx
21.10.2011 22:49, aktualizacja: 06.01.2016 11:52

Od premiery ostatniego rozszerzenia do World of Warcraft minął już prawie rok. To odpowiedni moment na zapowiedź kolejnego, czwartego już dodatku - tak, żeby subskrybenci MMO od Blizzarda przypadkiem się nie znudzili.

Nowe rozszerzenie nosić będzie nazwę Mists of Pandaria, przeniesie nas do tytułowej, orientalnej Pandarii i skupi na konflikcie pomiędzy Aliantami oraz Hordą. Znajdziemy w nim nową rasę, Pandarenów, nową klasę postaci, Mnicha, nowe drzewko talentów, lochy przeznaczone do trybu Challenge, a także scenariusze PvE. Dodatek umożliwi także toczenie potyczek pomiędzy zwierzętami oraz awans na 90. poziom doświadczenia. Poniżej możecie obejrzeć jego pierwszy zwiastun, w galerii natomiast czeka na Was zestaw zrzutów ekranowych. Trzeba przyznać, że nowy kontynent wygląda bardzo urokliwie i klimatycznie. A te waleczne pandy są naprawdę rozkoszne.

To nie jedyna wiadomość, jaką Blizzard ujawnił w związku ze swoim MMO. Dowiedzieliśmy się także o Annual Pass, czyli rocznym abonamencie do gry, który poza darmową kopią Diablo 3 zapewni nam dostęp do bety Mists of Pandaria oraz odda w nasze posiadanie wierzchowca Tyrael's Charger. Subskrypcję można kupować od dziś na stronie WoWa w cenie 179,40 dolarów, płacąc z góry lub w miesięcznych ratach.

[via VG247]

Adrian Palma

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)