Mistrzostwa Świata w World of Tanks po raz kolejny w Polsce

Mistrzostwa Świata w World of Tanks po raz kolejny w Polsce

Mistrzostwa Świata w World of Tanks po raz kolejny w Polsce
marcindmjqtx
28.01.2015 15:21, aktualizacja: 05.01.2016 15:17

Finały Ligi Wargaming.net odbędą się w kwietniu w Warszawie.

Do naszej stolicy zawita 12 najlepszych drużyn World of Tanks z całego świata, by walcząc między sobą wyłonić tę najlepszą. Impreza znów jest organizowana we współpracy z miastem stołecznym Warszawa, więc trudno przecenić jej rangę. Możemy z dumą powiedzieć, że to, co najważniejsze w World of Tanks wydarzy się w Polsce.

Co więcej - impreza będzie otwarta i darmowa, więc każdy może z bliska przyjrzeć się najlepszym zawodnikom. Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 25.04-26.04 w hali EXPO XXI w Warszawie.

Oddajmy jeszcze głos Michałowi Olszewskiemu, wiceprezydentowi Warszawy:

Dzięki dobrej współpracy, a także wyśmienitej atmosferze, jaka panowała podczas ubiegłorocznych rozgrywek, organizatorzy ponownie zdecydowali się wybrać stolicę na gospodarza finałów. Decydujące zmagania najlepszych graczy tej jednej z najpopularniejszych eSportowych gier na świecie, zgromadziły w ubiegłym roku tłumy kibiców, mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie. Organizacja tego wydarzenia to dla Warszawy niewątpliwe wyróżnienie, które podkreśla otwartość i nowoczesność naszego miasta.” Rok temu bardzo nam się na mistrzostwach podobało.

Ile pieniędzy wydają i jak dbają o czołg fani World of Tanks? Jak widzicie powyżej, było śmiesznie. Ale było też całkiem poważnie i miło, o czym możecie posłuchać w poniższym wywiadzie z drużyną, w której Rosjanie walczyli ramię w ramię z Ukraińcami.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)