Mistrzostwa Polski w FIFA 10 nadal trwają - kolejne eliminacje w Warszawie

Mistrzostwa Polski w FIFA 10 nadal trwają - kolejne eliminacje w Warszawie22.10.2009 13:09
Mistrzostwa Polski w FIFA 10 nadal trwają - kolejne eliminacje w Warszawie
marcindmjqtx

Nie wiem czy już braliście udział czy dopiero planujecie, ale przypominamy Wam (a nam Electronic Arts), że wciąż trwają eliminacje do Mistrzostw Polski w FIFA 10. Najbliższy turniej odbędzie się w ten weekend w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Ktoś z Was będzie próbować swoich sił?

Mistrzostwa Polski FIFA 10 - w najbliższy weekend gramy w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie.

Już w najbliższy weekend, w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia odbędzie się 4 tegoroczna eliminacja Mistrzostw Polski FIFA 10. Tradycyjnie organizatorzy dla zawodników i wszystkich odwiedzających przygotowali spore atrakcje.

W niedzielę turniej uświetnią swą obecnością: najpopularniejszy sprawozdawca piłkarski Dariusz Szpakowski, który będzie gościem już od godziny 14:00 oraz piłkarze Legii Warszawa - Jan Mucha, Jakub Rzeźniczak oraz Tomasz Jarzębowski, którzy pojawią się o godzinie 16:00. Wszyscy miłośnicy FIFY i piłki nożnej będą mieli niepowtarzalną szansą na otrzymanie autografu na swoim egzemplarzu gry, zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia a także zagrania meczu z naszymi gośćmi specjalnymi.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski FIFA 10 są kontynuacją największego cyklu turniejów na konsolach PlayStation 3 w wirtualną piłkę nożną w Polsce. Rozpoczęły się 3 października w Gdańsku, zagoszczą tradycyjnie w największych miastach Polski a zakończą się Wielkim Finałem w stolicy 21-22 listopada.

Na wszystkich uczestników biorących udział w Mistrzostwach czekają atrakcyjne nagrody. Najlepszy gracz w FIFA 10 w Polsce otrzyma telewizor SONY BRAVIA 40” i konsolę PlayStation 3. Na zwycięzców poszczególnych eliminacji czekają sportowe upominki.

Warto wspomnieć, że Mistrzostwa Polski FIFA10 rozgrywane są już od sześciu lat, zaś w ubiegłorocznych turniejach turnieju wzięło udział 2157 zawodników.

Partnerem Mistrzostw Polski FIFA 10 jest PlayStation 3.

Więcej informacji na temat FIFA 10 znajduje się na stronie fifa10.onet.pl oraz pod adresem www.ea.pl.

327232003118950679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)