Mistrzostwa Polski w FIFA 10 na żywo w Polygamia.pl

Mistrzostwa Polski w FIFA 10 na żywo w Polygamia.pl

Mistrzostwa Polski w FIFA 10 na żywo w Polygamia.pl
marcindmjqtx
04.02.2010 16:25, aktualizacja: 15.01.2016 13:33

Jak zapewne wiecie, w tę sobotę od samego rana trwać będzie 3 edycja FIFA Interactive World Cup w Polsce. Polygamia, jako oficjalny patron medialny również tam będzie, by przygotować dla Was relację z te imprezy. Zresztą, to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzenie konsolowych w Polsce, więc nie mogło nas tam zabraknąć. A będzie się działo.

Co mamy w planach? Relację tekstową, w trakcie której Maciu wyciągnie dla Was najważniejsze informacje, zrobi fotki i przekaże co dzieje się na hali. Ale to jeszcze nie koniec. Planujemy również parę wejść wideo na żywo. Na pewno będziecie mogli obejrzeć mecz gwiazd, finał, jak również parę wywiadów prosto z imprezy, które dla Was przeprowadzimy.

O ile relacja tekstowa poświęcona będzie w całości grze i wydarzeniom podczas turnieju, o tyle w naszych materiałach wideo skupimy się bardziej na pokazaniu Wam otoczki imprezy i ciekawostek z nią związanych.

Zależy Wam na zobaczeniu czegoś konkretnego? Może macie do gwiazd/piłkarzy czy organizatorów pytania związane z imprezą? Dajcie nam znać. Postaramy się to dla Was zrobić, choć od razu zastrzegamy, że to nasz "pierwszy raz" na żywo.

Do zobaczenia w sobotę.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)