Mistrzostwa Polski PES 2010 w Braniewie

Mistrzostwa Polski PES 2010 w Braniewie

marcindmjqtx
16.09.2010 18:22, aktualizacja: 07.01.2016 15:36

Już niebawem, bo drugiego października w Braniewie odbędą się Mistrzostwa Polski w PES 2010. Nie bardzo orientuje się gdzie leży ta miejscowość ale na szczęście organizatorzy przewidzieli taki stan rzeczy i na stronie zawodów umieścili plan dojazdu. Rywalizacja odbywać się będzie na konsolach PS3. Będzie można pokopać piłkę także na żywo, szczegóły w informacji prasowej.

Już 2 października w Braniewie ruszają Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2010, których organizatorem po raz drugi jest Sebastian Uhryn. Zwolennicy wirtualnej piłki nożnej będą mogli zmierzyć się na konsolach Play Station 3 specjalnie przygotowanych na tą okazję w Hotelu Warmia   (ul. Kościuszki 100). Wszyscy chcący wziąć udział powinni zarejestrować się na stronie www.turniejpes.com wypełniając formularz rejestracyjny. Po sobotnich wirtualnych rozgrywkach dla chętnych odbędzie się turniej piłki nożnej na orliku na stadionie miejskim o Puchar Burmistrza Miasta Braniewa.

Po dwóch dniach zmagań wyłonieni zostaną najlepsi na których czekają atrakcyjne nagrody : Konsole PS3, zestawy gier, puchary i nagrody niespodzianki.

Najważniejsze informację dotyczące mistrzostw znajdują się na www.turniejpes.com

opracował Marcin Lewandowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)