Minecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis

Strona głównaMinecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis
06.06.2022 14:40
Minecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis
Źródło zdjęć: © Minecraft

Koniec z wybieraniem. Minecraft zostanie ujednolicony i będzie dostępny w wersji, która zawiera edycję Bedrock oraz Java. To doskonałe udogodnienie dla graczy, które wejdzie w życie już 7 czerwca.

Minecraft zostanie ujednolicony. Wersja Java oraz Bedrock będą sprzedawane razem, w jednym pakiecie. Tym samym zakończy się okres, w którym gracze byli zmuszeni do wybierania instalatora, dedykowanego konkretnej edycji. Jeśli posiadamy tylko jedną wersję, to drugą otrzymamy całkowicie za darmo.

Od 7 czerwca, wszyscy gracze, którzy posiadają albo Java Edition albo Bedrock Edition otrzymają za darmo edycję, której aktualnie nie posiadają. Pojawi się ona bezpośrednio w Minecraft Launcher. Więc jeśli posiadasz Javę, dostaniesz Bedrock - i na odwrót.

Cristina Anderca

Praktycznie nie musimy nic robić, a ujednolicona wersja zacznie obowiązywać od jutra, 7 czerwca. Wersja, której nam brakuje, pojawi się automatycznie w launcherze. Warto dodać, że te zmiany mogą być rozłożone w czasie i cały proces zakończy się, najpóźniej, 10 czerwca. Jak będzie to wyglądać w praktyce, przekonamy się już jutro.

Oczywiście, jeśli nie mamy żadnej wersji Minecrafta, to pozostaje nam zakup gry. Aktualnie nie znamy ceny połączonego pakietu. 7 czerwca to również dzień, w którym zadebiutuje długo oczekiwana aktualizacja, zatytułowana The Wild.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)