Minecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis

Minecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis

Minecraft za darmo. Jeśli posiadasz jedną edycję, drugą dostaniesz gratis
Źródło zdjęć: © Minecraft
06.06.2022 14:40

Koniec z wybieraniem. Minecraft zostanie ujednolicony i będzie dostępny w wersji, która zawiera edycję Bedrock oraz Java. To doskonałe udogodnienie dla graczy, które wejdzie w życie już 7 czerwca.

Minecraft zostanie ujednolicony. Wersja Java oraz Bedrock będą sprzedawane razem, w jednym pakiecie. Tym samym zakończy się okres, w którym gracze byli zmuszeni do wybierania instalatora, dedykowanego konkretnej edycji. Jeśli posiadamy tylko jedną wersję, to drugą otrzymamy całkowicie za darmo.

Od 7 czerwca, wszyscy gracze, którzy posiadają albo Java Edition albo Bedrock Edition otrzymają za darmo edycję, której aktualnie nie posiadają. Pojawi się ona bezpośrednio w Minecraft Launcher. Więc jeśli posiadasz Javę, dostaniesz Bedrock - i na odwrót.

Cristina Anderca

Praktycznie nie musimy nic robić, a ujednolicona wersja zacznie obowiązywać od jutra, 7 czerwca. Wersja, której nam brakuje, pojawi się automatycznie w launcherze. Warto dodać, że te zmiany mogą być rozłożone w czasie i cały proces zakończy się, najpóźniej, 10 czerwca. Jak będzie to wyglądać w praktyce, przekonamy się już jutro.

Oczywiście, jeśli nie mamy żadnej wersji Minecrafta, to pozostaje nam zakup gry. Aktualnie nie znamy ceny połączonego pakietu. 7 czerwca to również dzień, w którym zadebiutuje długo oczekiwana aktualizacja, zatytułowana The Wild.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)