Minecraft Live 2022. Moby, które wezmą udział w głosowaniu

Minecraft Live 2022. Moby, które wezmą udział w głosowaniu

Minecraft
Minecraft
Źródło zdjęć: © Inne
11.10.2022 14:55

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie Minecraft Live 2022. Stałym punktem programu jest głosowanie na moba, który ostatecznie trafi do gry. Mojang prezentuje wszystkich kandydatów.

Minecraft Live 2022 znajduje się tuż za rogiem. To zdecydowanie najważniejsze wydarzenie dla wszystkich graczy Minecrafta. Na tegorocznej edycji nie zabraknie mob vote, czyli głosowania na jednego z mobów, który ostatecznie trafi do świata gry. Mojang postanowił zmienić nieco zasady; tym razem gracze oddadzą głos bezpośrednio w kliencie gry wersji Java albo na specjalnym serwerze Bedrock. Cała reszta pozostaje bez zmian: trzy moby i jeden zwycięzca.

Mojang oficjalnie zaprezentował wszystkie moby, na które już niebawem zagłosują gracze.

  • Sniffer to całkiem spory mob, który przypomina żółwia. Aby go odnaleźć, należy należy przeszukać skrzynie w podwodnych ruinach, gdzie znajdziemy jego jajo. Jeśli Sniffer zwycięży, to wraz z nim do gry trafią nowe rośliny
  • Rascal występuje głęboko pod ziemią i uwielbia chować się przed graczem. Jeśli odnajdziemy go trzy razy, mob odwdzięczy się specjalną nagrodą.
  • Ostatni z mobów to Tuff Golem. Może on trzymać każdy przedmiot, jaki zostanie mu wręczony. Jest całkowicie pasywny.

Głosowanie rozpocznie się 14 października. Nowy system głosowania sprawi, że gracze będą mogli zmienić swoją decyzję tyle razy, ile tylko potrzebują.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)