Minecraft jak World of Warships. Prosimy o więcej takich projektów

Minecraft
Minecraft
Źródło zdjęć: © Reddit | Speelicious

26.10.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy to World of Warships? Oczywiście, że nie. Lepiej przetrzyjcie oczy ze zdziwienia, ponieważ jest to kolejny niesamowity projekt wykonany w grze Minecraft.

Kreatywność graczy nie zna granic, a zwłaszcza tych, którzy upodobali sobie dzieło Mojang. Minecraft jest niezwykle podatny na ciekawe eksperymenty, a niektóre z nich zasługują na miano prawdziwego dzieła sztuki. I to dosłownie. Nadszedł czas na prezentację kolejnego projektu.

Internauta o pseudonimie Speelicious opublikował na Reddicie swoje najnowsze dzieło. Zabawne (i jednocześnie piękne) w tym wszystkim jest to, że część użytkowników pomyślała, iż patrzy na render lub fotografię. Nic bardziej mylnego; projekt został stworzony w grze Minecraft.

Okręty, które podziwiamy, to w rzeczywistości pancerniki typu Iowa. Armia USA zamówiła sześć okrętów tego rodzaju, jednak ostatecznie dostarczono tylko cztery. Wszystkie zostały przekształcone w muzea, bowiem era pancerników dawno minęła, a ich obecność na współczesnym polu walki jest bezsensowna.

To kolejny raz, kiedy sprzęt amerykańskiej armii gości w grze Minecraft. Niedawno prezentowaliśmy czołg A1 Abrams, który wcale nie ustępuje jakością wykonania. Dajcie znać w komentarzach, który projekt jest waszym zdaniem lepszy. Oczywiście, gdy pojawią się kolejne, to z pewnością o nich napiszemy.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)