Minecraft Dungeons trafił na Steama. A wraz z nim wyjątkowy dodatek Ultimate

Minecraft Dungeons trafił na Steama. A wraz z nim wyjątkowy dodatek Ultimate

Minecraft Dungeons trafił na Steama. A wraz z nim wyjątkowy dodatek Ultimate
Źródło zdjęć: © Minecraft
Konrad Siwik
24.09.2021 09:43

Patrząc na produkcję Minecraft Dungeons, można dojść do wniosku, że diabeł tkwi w pikselach. Młodzi gracze, którzy jeszcze nie są gotowi, żeby zmierzyć się z prawdziwym mrokiem w Diablo, z powodzeniem mogą zagrać w ten tytuł.

Oczywiście nie oznacza to, że dorośli mają bana na tę grę. Do tej pory Minecraft Dungeons była dostępna wyłącznie w Microsoft Store. Jednak już teraz gracze mają możliwość zakupu RPG osadzonego w pikselowym świecie na platformie Steam.

Co więcej, gracze będą teraz mieli okazję wykroczyć poza podstawową wersję Minecraft Dungeons z dodatkiem Ultimate DLC. Po zapoznaniu się główną fabułą w końcu przyszedł czas, by ujrzeć jej kres.

W Minecraft Dungeons przyjdzie nam zmierzyć się z niezliczonymi mobami, przemierzać wielowymiarowe poziomy i odkrywać niesłychane skarby, poznając całą historię Sfery Dominacji.

Wraz z pakietem Ultimate DLC zyskamy też dostęp do wszystkich sześciu poprzednich DLC: Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths i Echoing Void. Oczywiście w pakiecie za wszystkie sześć DLC zapłacimy mniej niż w przypadku osobnego zakupu.

Minecraft Dungeons w edycji jest dostępny na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)