Miks Lemmingów i Tetrisa. Z Polski. Do wypróbowania za darmo

Warszawskie studio Crunching Koalas wreszcie udostępniło dla wszystkich swoją pierwszą grę - MouseCraft.

Miks Lemmingów i Tetrisa. Z Polski. Do wypróbowania za darmo
marcindmjqtx

Gra jest interesującym skrzyżowaniem Lemmingów i Tetrisa. Trzem maszerującym ślepo przed siebie myszkom trzeba pomóc w dotarciu do sera, układając na ich drodze klocki tetromino. Oczywiście przy okazji trzeba zbierać znajdźki i unikać niebezpieczeństw. I można też tworzyć własne poziomy. A wszystko to w uroczej oprawie graficznej:

Swego czasu opisywaliśmy na Polygamii dużo wcześniejszą wersję MouseCrafta. Widać, że od tamtego czasu gra mocno się rozwinęła.

Cały czas nie jest jednak skończona. Studio Crunching Koalas udostępnia za darmo wszystkim chętnym wersję alfa - można ją znaleźć tutaj. Jednocześnie można jednak za nią zapłacić, by w ten sposób przyczynić się do powstania pełnej wersji. Można nawet samemu zdecydować, na jakie aspekty gry mają zostać przeznaczone wpłacane pieniądze. Na razie udało się uzbierać prawie 550 dolarów. Chyba całkiem nieźle, jak na debiutujące studio.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, skończony Mousecraft ma być dostępny w 4 kwartale 2013 roku. Grze można także pomóc, głosując na nią na Steam Greenlight.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościmaclinux

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.