Mikołaj Stroiński tworzy muzykę do Age of Empires 4

Mikołaj Stroiński tworzy muzykę do Age of Empires 4

Mikołaj Stroiński tworzy muzykę do Age of Empires 4
Joanna Pamięta - Borkowska
21.01.2019 16:58

Wprawdzie o samej grze niewiele wiadomo... ale prace trwają.

Oto krótka i przyjemna wiadomość dotycząca, moim zdaniem, jednego z najlepszych RTS-ów, jakie kiedykolwiek powstały. Mikołaj Stroiński, kompozytor z polskimi korzeniami, zamieszkujący obecnie w Los Angeles, będzie odpowiedzialny za tworzenie muzyki do czwartej odsłony Age of Empires. Poinformował o tym niedawno na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Obraz

Kompozytor tworzył ścieżkę dźwiękową do seriali, filmów i gier. Spośród tych ostatnich starczy wymienić trzeciego Wiedźmina, The Vanishing of Ethan Carter, Kursk czy Sniper: Ghost Warrior 3, by mieć pewność, że czeka nas prawdziwa muzyczna uczta. Stroiński może się poszczycić wieloma nagrodami - w 2015 roku podczas festiwalu Digital Dragons został zwycięzcą w kategorii Best Audio, a w 2016 roku otrzymał główną nagrodę MocArt Awards, przyznawaną RMF Classic Radio.

I mimo że o samej grze na razie niewiele wiadomo, to dobrze wiedzieć, że Relic dba o wszystkie aspekty produkcji. Pozwala to sądzić, że od momentu ogłoszenia gry w 2017 roku na Gamescomie, ktoś nad nią pracuje i czwarta odsłona nie jest li tylko mrzonką.

Age of Empires IV Announce Trailer

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)