Miesiączka - sierpień 2009

Miesiączka - sierpień 2009
marcindmjqtx

14.09.2009 19:05, aktual.: 14.01.2016 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coś ta Miesiączka ostatnio naprawdę nieregularna. Za taki stan rzeczy nie jest odpowiedzialny nikt, poza niżej podpisanym, toteż ze swojej strony serdecznie przepraszam. I skoro mamy już formalności za sobą, przyjrzyjmy się sierpniowi. Środek lata, to środek sezonu ogórkowego. Przynajmniej w teorii, bo zbiega się to również ze środkiem sezonu targowego. A ten okres jest bardzo gorący.

  1. Gamescom. I w zasadzie nie trzeba więcej mówić. Lipsk pożegnał się z targami godnie, ale to co pokazano w Kolonii przeszło chyba wielu najśmielsze oczekiwania. Istne zatrzęsienie gier, masa ludzi, piękne miasto, letnia pogoda, pyszne piwo... Zalet mnóstwo, dla nas najważniejsze zaś (oczywiście) te pierwsze - o nich pisaliśmy mnóstwo, wiele gier widzieliśmy, wiele ograliśmy i o nich wszystkich możecie poczytać klikając w podlinkowanego wyżej taga. Umarł król, niech żyje król - Gamescom to oficjalnie największa impreza growa na świecie i tej wersji się trzymajmy też za rok.
  2. Polskie lokalizacje. Owszem, jest ich coraz więcej, ale w ostatnim miesiącu dowiedzieliśmy się, że praktycznie wszystkie najgłośniejsze z najgłośniejszych hitów nadchodzących miesięcy będą po polsku. Heavy Rain, Uncharted 2, Assasin's Creed 2, Splinter Cell: Conviction, Forza 3, Microsoft zapewnia też o kolejnych pracach w toku... Aż chce się kupować gry. A im więcej osób je kupi, tym będzie więcej lokalizacji i, co najważniejsze, niższe ceny. Idziemy ku dobremu!
  3. Obniżki cen. Słyszeliśmy o nich wcześniej, ale słowo ciałem stało się w sierpniu. Sony pokazało zupełnie nową konsolę, Microsoft nieco zmodyfikował swoją ofertę, a wszystko to w niższych niż dotychczas cenach. Ja już swoje konsole mam, natomiast nie jest powiedziane, że nigdy się one nie zepsują. A dodatkowo mnóstwo ludzi czekających na obniżkę zapewne teraz zdecyduje się na zakup. Do czego to prowadzi? Patrz punkt wyżej.
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)