Miesiączka - marzec 2009

Miesiączka - marzec 200905.04.2009 20:29
Miesiączka - marzec 2009
marcindmjqtx

Nastał kwiecień i wiosna, kalendarzowa trochę wcześniej, pogodowa nieco później. Ale wczoraj gdy spacerowałem na dworze przypiekało cieplutkie słońce, a w cieniu było 20 stopni. I nie, nie udałem się na egzotyczne wczasy - po prostu kończy się zima. Zakończmy zatem tę ostatnio niedorobioną u nas porę roku podsumowaniem miesiąca, w którym jak w garncu - marca.

  1. OnLive. Bardzo chciałbym pominąć ten temat, ale po prostu się nie da. Wiele osób, mimo, że znużonych, odczuwa, iż jakaś rewolucja właśnie się zaczyna. Osobiście bardzo nie chciałbym, aby kolejne pokolenie nie znało już konsol jako takich i pławiło się tylko w internetowych abonamentach. Ale nie ma wyjścia, usługa OnLive już działa, a nawet ma swoich pierwszych i być może drugich konkurentów. Skąd zatem obecność w plusach, mimo niekoniecznie hurra-optymistycznego nastawienia? Bo twórcy dali radę wrzucić na usta absolutnie wszystkich swój pomysł. Rewolucja dzieje się teraz.
  2. Home. W temacie Home tak naprawdę nie dzieje się niemal nic, usługa jest jak dla mnie zupełnie martwa i kompletnie mnie nie interesuje. Jest jednak małe ale, które nazywa się XI i zrobiło swoimi zapowiedziami na mnie ogromne wrażenie. Tego właśnie po Home oczekuję, nie chcę stać w kolejkach, ale chcę uczestniczyć w jakichś wydarzeniach. XI przeszło bez specjalnego echa, chociaż kilku Polygamistów zauważyło potencjał. I dobrze, więcej takich akcji, Sony do przodu.
  3. Obuwie. Takiego wysypu growego obuwia w skali miesiąca nasza branża jeszcze nie przeżyła. Zaczęło się od Nike i Nintendo, później pojawił się Król Kosmosu, Nike i Sony, a nawet Guybrush Threepwood. Na sam koniec porozumieć się z Pumą zdążył jeszcze Blue Bomber. Aż zaczyna mi się wydawać, że wstyd nie mieć growych butów.

Jakub Tepper

327259062989556612
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)