Microsoft znowu przypomniał sobie o kiepskim "krzyżaku"?

Jakby nie patrzeć pad (czy jakikolwiek inny kontroler) to bardzo ważny składnik frajdy płynącej z grania. Bez niego jest ono przecież niemożliwe, a źle funkcjonujące gałki czy przyciski potrafią zabić przyjemność z choćby najlepszej produkcji. Wie o tym każdy, kto próbował kręcić ćwierćkółka w Street Fighter 4 na krzyżaku pada od 360. Wygląda na to, że Microsoft zamierza coś z tym zrobić. Znowu

marcindmjqtx

31.08.2010 | aktual.: 06.01.2016 16:23

Tak, tak - znowu, bo przecież mieliśmy już zielonego pada, który miał sprawić, że miłośnicy PES spojrzą łaskawszym okiem na konsolę Microsoftu. Niestety, moje rozczarowanie było spore, bo poza hipnotyzującą kolorystyką nie odnotowałem znaczących zmian.

Jeśli jednak potwierdzą się plotki Joystiqa, to tym razem nie będę musiał się zastanawiać, czy naczelny na pewno podesłał nowego pada. Ulepszoną konstrukcję poznamy bowiem po tym, że d-pad będzie można obrócić o 90 stopni, co sprawi jednocześnie, że podniesie się on o ćwierć cala (6mm). Czy to wystarczy do wymiatania w bijatykach? Stop, zadałem złe pytanie. Czy ktoś, komu zależy na wymiataniu w bijatykach nie kupił sobie jeszcze arcade sticka?

Nie zrozumcie mnie źle, z chęcią przywitałbym usprawnionego krzyżaka, ale wolałbym po prostu zmianę jego konstrukcji niż wydziwianie z przekręcaniem tarczy.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomości360microsoft
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.