Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Microsoft zamierza pokazywać Halo Infinite podczas E3 na... pececie

Strona głównaMicrosoft zamierza pokazywać Halo Infinite podczas E3 na... pececie
05.06.2019 16:18
Microsoft zamierza pokazywać Halo Infinite podczas E3 na... pececie
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDSBhMUm

Mimo wszystko to dość niespodziewany zwrot akcji.

bDSBhMTF

Pojawiły się pierwsze plotki dotyczące pokazu Halo Infinite na E3. Tuż przed targami atmosferę podgrzał Brad Sams, autor przecieków dość dobrze zorientowany w planach Microsoftu. Jeszcze przed oficjalną informacją wspominał o planach przeniesienia Halo: The Master Chief Collection na PC. Jego zdaniem prezentacja gry będzie o tyle rewolucyjna, że producent zabierze na targi... wersję na PC, a nie na Xboksa One.

325370446918989788

Czyżby nawet sam Microsoft nie miał już przekonania do swojej platformy? To oczywiście za daleko idące wnioski. Skoro jednak gra powstaje jednocześnie na obie platformy Microsoftu, dlaczego po prostu nie zaprezentować tej ładniejszej wersji... Tym niemniej byłaby to duża zmiana, bo w końcu serii Halo przez długie lata było z pecetami nie po drodze. Byłby to kolejny znak, że Microsoft wreszcie przestał jedynie wspominać o tym, że musi robić więcej na rzecz pecetów.

bDSBhMTH

Cóż, zobaczymy. Konferencja Microsoftu czeka nas już 9 czerwca o 22 czasu polskiego, a firma zamierza pokazać w jej trakcie całą masę nowości - mowa o aż czternastu grach. O najgorętszej plotce związanej z powrotem serii Fable wspomniał natomiast już dzisiaj Adam.

Krzysztof Kempski

bDSBhMUD