Microsoft zaczął odliczać czas do E3...

Microsoft zaczął odliczać czas do E3...03.01.2013 12:13
Microsoft zaczął odliczać czas do E3...
marcindmjqtx

...i wszyscy wstrzymują oddech, domyślając się dlaczego firma robi to już w styczniu. Bo pokaże tam coś ważnego. Czyżby nowego Xboksa? 720? 1080? FullHD? Turbo? Tego dowiemy się za 158 dni.

Nie chcę przesadnie pompować balona z oczekiwaniami, ale nie da się ukryć, że plotki o nowym Xboksie pojawiają się już od jakiegoś czasu. Zaś licznik umieszczono na blogu Larry'ego Hryba, czyli Majora Nelsona, który jest opiekunem tej platformy i łącznikiem Microsoftu z graczami.

Oczywiście  Nelson jest podekscytowany każdymi targami E3 w Los Angeles - ale nie zawsze jest na tyle podekscytowany, by przypominać o nich już w styczniu i ustawiać specjalny licznik. Daję się więc świadomie złapać na jego haczyk i piszę o tej zapowiedzi zapowiedzi. Wybaczcie, ale jest to zbyt ostentacyjny sygnał - "Szykujemy coś specjalnego", by go zignorować,

"Wiedzcie, że coś się dzieje" - jak mawiał Deckard Cain.

Albo nadinterpretuję i to tylko nowa wersja Kinecta. Ewentualnie tablet Surface dla graczy. Albo... Xbox z wbudowanym sensorem Kinect i minitabletem do obsługi. To ostatnie brzmi całkiem prawdopodobnie.

Paweł Kamiński

327128010216532247
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)