Microsoft: Xbox Series X z rekordem zamówień przedpremierowych

Microsoft: Xbox Series X z rekordem zamówień przedpremierowych

Microsoft: Xbox Series X z rekordem zamówień przedpremierowych
Michał Skorupka
06.10.2020 19:02

Microsoft już wkrótce odda w ręce graczy najnowsze konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Zdaniem Aarona Greenberga z działu marketingu, next-geny pobiły rekordy zamówień przedpremierowych.

Premiera konsoli nowej generacji od Microsoftu zbliża się wielkimi krokami. Gracze nie mogą się doczekać, aż zasiądą wygodnie w fotelach i przetestują możliwości Xboksa Series X i Xboksa Series S. Ogromne zainteresowanie next-genami potwierdził niedawno szef marketingu Xboksa, Aaron Greenberg.

- Nasi cyfrowi detaliści przekazali nam, że pobiliśmy rekord wszystkich urządzeń. Pamiętam premierę Xbox One i myślę, że minął prawie tydzień zanim zniknęły zamówienia przedpremierowe. Teraz rozeszły się w ciągu kilku sekund. I to jest niesamowite. W międzyczasie będziemy ciężko pracować, aby zrobić jak najwięcej się da - zdradza Greenberg.

Konkretne dane dotyczące przedsprzedaży konsoli nowej generacji wciąż nie zostały opublikowane.

Greenberg podzielił się swoimi informacjami w trakcie Saturday's Game Pink Live, podczas którego zbierano środki dla National Breast Cancer Foundation na pomoc kobietom i rodzinom dotkniętym rakiem piersi. Finalnie udało się zgromadzić 30 000 dolarów.

Xbox Series X oraz Xbox Series S zadebiutują na rynku 10 listopada 2020 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)