Microsoft pracuje nad wspólnym graniem na komórkach i Xboksie 360

Microsoft pracuje nad wspólnym graniem na komórkach i Xboksie 360
25.08.2010 13:24
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zarówno Xbox 360, jak i Windows Phone mogą logować się do LIVE. Dlaczego więc nie umożliwić wspólnego grania dla posiadaczy tych platform?

Pracujemy nad możliwością wspólnego grania w czasie rzeczywistym przez posiadaczy telefonów i Xboksów 360. Na początku będzie to możliwe jedynie przez Wi-Fi - sieci operatorów komórkowych są na to zbyt wrażliwe. Oczywiście nie pojawi się to pierwszego dnia, ale za to na premierze możecie spodziewać się gier turowych czy odblokowywania grając w wersję na komórkę dodatkowych poziomów, broni, osiągnięć w grze na konsolę. O ile wspólne granie z posiadaczem Windows Phone'a jakoś szczególnie mnie nie pociąga (zwłaszcza, że nie zamierzam się przesiadać z iPhone), o tyle możliwość nabijania sobie osiągnięć, czy odblokowywania nowych rzeczy w grze wydaje się być bardzo fajną sprawą. W końcu minigry, które dla mnie na konsoli są zwykle nudne, mogą świetnie sprawdzić się na telefonach.

[via EDGE]

Piotr Gnyp

PS Przenoszenie gry pomiędzy platformami zostało już przez Microsoft wcześniej zaprezentowane. Odpowiednią notkę znajdziecie tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)